3-mannas individuella tävling      
           
  Kvalspel  bästa  serie av 3      
  Herrar        
1 Joakim Kratz L2P 265    
2 Göran Lindqvist Skellefteå IF 246    
3 Mats Brännström Strike Out 245    
4 Olov Burström Skellefteå IF 237    
5 Roger Stenberg Löftet 226    
6 Peter Wärlinge  Skellefteå IF 219    
7 Magnus Lindström Daledot 217    
8 Bert Lundberg Play boys 216    
9 Alexander Olofsson IRK 215    
10 Lennart Enmark Skega 215    
11 Fredrik Sandström Löftet 214    
12 Niklas Hansson Team Lia 214    
13 Jerry Öberg Team KaramEllen 213    
14 Magnus Marklund IRK 213    
15 Christer Löfstedt FK Bedposters 211    
16 Kristian Munther Reserverna 210    
17 Anders Asplund Silver 209    
18 Isak Frank L2P 208    
19 Pär Almqvist Team Lia 203    
20 Gösta Person Evry 202   5X
21 Hans Holmberg FK Bedposters 202   4X
22 Kjell Brännholm Evry 202   4X
23 Henrik Dahlin Daledot 200    
24 Anders Stenberg Nymek 194    
25 Thomas Nyström Friherrarna 193    
26 Mats Johansson VI 3 192    
27 Jonathan Ögren L2P 191    
28 Ingvar Harnesk Strike Out 191    
29 Kurt Furberg Jumbo 191    
30 Leif Andersson Team Loffen 191    
31 Marcus Stenberg Långviken 191    
32 Roger Hedlund Skega 190    
33 Stefan Strömbäck Team Loffen 190    
34 Janne Nyman Pinpals 189    
35 Anders Burman Bubbes 188    
36 Lars Israelsson Play boys 188    
37 Thomas Stenberg Långviken 186    
38 Lorentz Persson Strike Out 185    
39 Sten Sjöberg Sten Tommyz 184    
40 Tomas Lundin Skellefteå IF 184    
41 Mats Hallefors  Daledot 183    
42 Mikael Noren IRK 180    
43 Curt Forsberg Strike Out 178    
44 Frerik Rinsen Jumbo 177    
45 Håkan Kemi Löftet 176    
46 Ola Lindström Silver 175    
47 Tommy Ungh Sten Tommyz 168    
48 Tommy Andersson Reserverna 167    
49 Sixten Burman Bubbes 165    
50 Stig Lundqvist 50+ 159    
51 Peter Olofsson Jumbo 157    
52 Bosse Holmberg Vi 3 156    
53 Bo Nordström 50+ 154    
54 Carl Lindgren Löftet 154    
55 Roger marklund Mainiacs 153    
56 Yngve Lundgren Outotec 148    
57 Hans Lundqvist Malte 145    
58 Hasse Karlsson Reserverna 142    
59 Tommy Granstedt FK Bedposters 136    
60 Ulf Karlsson Trustor 133    
61 Anders Isaksson Hannas pojkar 117    
           
           
  Damer        
1 Ellen Ekholm Team KaramEllen 234    
2 Hanna Nyström Hannas pojkar 181    
3 Carola Furberg Vi 3 176    
4 Emma Stenberg Långviken 169    
5 Ulrica Sundberg Pinpals 168    
6 Ingabritt Viklund Pinpals 166    
7 Samantha Edström Homerun 154    
8 Ulla Viklund Vi 3 150    
           
  Kvartsfinal Herrar      
7 Joakim Kratz Gösta Persson 151 - 200
8 Göran Lindqvist Pär Almqvist 169 - 159
9 Mats Brännström Isak Frank 156 - 186
10 Olov Burström Anders Asplund 159 - 176
11 Roger Stenberg Kristian Munther 159 - 244
12 Peter Wärlinge  Christer Löfstedt 189 - 173
13 Magnus Lindström Magnus Marklund 181 - 193
14 Bert Lundberg Jerry Öberg 167 - 181
15 Alexander Olofsson Niklas Hansson 167 - 160
16 Lennart Enmark Fredrik Sandström 201 - 220
           
  Semi damer        
5 Ellen Ekholm Emma Stenberg 210 - 155
6 Hanna Nyström Carola Furberg 136 - 146
           
           
  Semifinal herrar        
  Gösta Persson Göran Lindqvist 148 - 167
  Isak Frank Anders Asplund 237 - 202
  Kristian Munther Peter Wärlinge  190 - 172
  Magnus Marklund Jerry Öberg 148 - 190
  Alexander Olofsson Fredrik Sandström 134 - 153
           
           
  Final damer        
1 Carola Furberg   173    
2 Ellen Ekholm   164    
           
           
  Final herrar        
1 Fredrik Sandström Löftet 227    
2 Isak Frank L2P 214    
3 Kristian Munther MS Benzon 183    
4 Göran Lindqvist Skellefteå IF 160    
5 Jerry Öberg Team KaramEllen 109